ThermCore - Marmara Metal Sanayi iç ve Dış. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Firmamız Elektrik Mühendisi Ahmet Hakkı Özgülen Tarafından 1985 yılında MAK- EL SAN (Makine ve Elektrik Sanayi ) adı altında, Seramik, Cam ve Porselen fırınları imalatı amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu yıllarda Türkiye'ye yeni giren seramik elyaf yalıtım malzemesi ile ilgili ilk ve başarılı uygulamalara imza atmıştır.

1993 yılında şirketleşerek Marmara Metal Sanayi İç ve Dış Tic. LDT. Adı altında faaliyetlerine devam etmiş ve zaman içinde hizmet yelpazesini genişleten firmamız Metalürji, Tekstil, Boya, Otomotiv, Kurutma sektörlerinde de hizmet vermeye başlamıştır. 2014 yılından itibaren fırınlarımız THERMCORE markasıyla tescillenmiştir.

Thermcore Marmara Metal, Demir ve demir dışı metaller, cam , seramik, çimento , petrokimya ve ısıl proseslerin olduğunu tüm sektörlerde izolasyon malzemeleri, ısıtma , ölçü ve kontrol sistemlerinin ithalatını ve Türkiye genelinde satışını yapmaktadır. Alanında Dünyanın en seçkin markalarıyla çalışan firmamız, müşterilerine fırın malzemeleri satışı, uygulaması yanı sıra teknik destek sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Modern teknoloji ve uygun fiyat sunumu ile piyasaya ciddi bir katkı sağlamak,fırınlarda kullandığımız üstün kaliteli yalıtım ve ileri kontrol sistemiyle maksimum verimi elde etmek, satış sonrası servis, bakım, onarım hizmetleri vermek, endüstriyel fırınlarda kullanılan izolasyon, ısıtma ve diğer malzemelerin seçimi ve tedarik edilmesi konularında da müşterilerimize yardımcı olmaktır.

Misyonumuz

Uzman mühendislerimizin proje ve uygulama deneyimleriyle 30 yıla varan birikime sahip firmamız sanayi fırınları konusunda teknolojiyle donanmış, kalifiye olarak organize olmuş teknik elamanlarıyla sektörde kalıcı hedefleri doğrultusunda yerini sağlamlaştırmış bir mühendislik firması olmasıdır.

Tüm fırınlarımız CE belgeli olup, Firmamız ISO9001 kalite yönetim belgesine sahiptir.