FIRIN REVİZYONLARI VE REFRAKTER UYGULAMALARI

Ülkemizde kullanılmakta olan, yatırım maliyeti yüksek yabancı menşeli fırınların Türkiye’de tamir ve revize edilebilmesi, hem zaman hem de mali açıdan avantaj sağlayarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Yurtdışı menşeli gazlı ve elektrikli fırınların izolasyon ve ısıtma sistemlerinin daha ekonomik ve güvenilir olarak taşınması, tamir edilmesi veya tamamen yenilenmesi konusunda Thermcore Marmara Metal firması, müşterilerinin beklentilerini karşılayacak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

30 yıllık endüstriyel fırın üreticisi olan Thermcore Marmara Metal, fırın konstrüksiyonundan, izolasyonuna, ısıtma sistemlerinden kontrol panolarına kadar tüm yenileme uygulamalarında müşterilerine hizmet vermektedir.
Mevcut fırınların daha verimli hale getirilip A’dan Z’ye modernize edilmesi Thermcore Marmara Metal garantisi altındadır.

Ayrıca, kendi revizyonunu yapmak isteyen firmalara da teknik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Modern fırınlar, orijinaline sadık kalınarak, eski fırınlar ise yeni teknolojilere göre revize edilerek verimli ve kaliteli hale getirilmektedir.

Uzman Mühendislerimiz ve deneyimli teknik kadromuzla, bu kapsamda yapılan revizyonlar:
Tünel Emaye Fırınlar
Tünel ve Kamara Tipi Seramik, Porselen ve Vitrifiye Fırınları
Konveryor ve Bantlı Fırınlar
Cam Temper ve Lamine Fırınları
Vagonlu Fırınlar
Kuyu ve Çan Tipi Fırınlar
Revelber Alüminyum Fırınları
Homojenizasyon Fırınları
Kurutma Fırınları
Tüm Isıl İşlem Fırınları